VITA B401 DO ELIMINACJI BARCIAKA - OP . 120ML

VITA B401 DO ELIMINACJI BARCIAKA - OP . 120ML

3512
Obecnie brak na stanie
129,00 zł
Brutto

VITA B401 - to skoncentrowany roztwór bakterii Bacillu thuringiensis. Oznacza się stuprocentową skutecznością w zwalczaniu barciaka większego. Jedna aplikacja środka VITA B401 zapewnia ochronę ramek przez cały sezon. Środek jest przyjazny dla środowiska, nie osadza się na wosku i miodzie. Jest nie szkodliwy dla pszczół i larw pszczelich.

 

VITA B401 - to skoncentrowany roztwór bakterii Bacillu thuringiensis. Oznacza się stuprocentową skutecznością w zwalczaniu barciaka większego. Jedna aplikacja środka VITA B401 zapewnia ochronę ramek przez cały sezon. Środek jest przyjazny dla środowiska, nie osadza się na wosku i miodzie. Jest nie szkodliwy dla pszczół i larw pszczelich.

Produkt ekologiczny, może być używany w pasiekach ekologicznych.

Instrukcja stosowania:

  1. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć.
  2. Stosować po miodobraniu, przed magazynowaniem ramek. Można zastosować w pustych ulach
  3. B401 rozcieńczyć w wodzie do 5% stosunku w stosunku 1:19, czyli rozpuszczamy 10ml B401 w 200ml wody(opakowanie 120ml starcza na 2,4Lwody).
  4. Przygotowanym roztworem spryskujemy ramki stosując 15ml na 1m2 plastra z obu stron ramki.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Termin przydatności produktu to 3 lata od daty producji.

Do środków do walki z chorobami polecamy dennice higieniczne dla zachowania czystości w ulu. Polecamy również środki czystości dla skutecznej walki z chorobami w pasiece.

Zdjęcia są ilustracją poglądową i czasami przedmioty mogą różnić się od wyglądu w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak ich właściwości użytkowych.

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania