KSIĄŻKA - "WSPÓŁCZESNA GOSPODARKA PASIECZNA....

KSIĄŻKA - "WSPÓŁCZESNA GOSPODARKA PASIECZNA. ORGANIZACJA PASIEKI, PROSUKTY PSZCZELE" TOM. I ~ SŁAWOMIR TRZYBIŃSKI

K88
26,00 zł
Brutto

KSIĄŻKA - "WSPÓŁCZESNA GOSPODARKA PASIECZNA. ORGANIZACJA PASIEKI, PROSUKTY PSZCZELE" TOM. I ~ SŁAWOMIR TRZYBIŃSKI

 

KSIĄŻKA - "WSPÓŁCZESNA GOSPODARKA PASIECZNA. ORGANIZACJA PASIEKI, PROSUKTY PSZCZELE" TOM. I ~ SŁAWOMIR TRZYBIŃSKI

"Współczesna gospodarka pasieczna. Organizacja pasieki, produkty pszczele. Tom I"

Niskonakładowe wydania książek z kolorowymi ilustracjami pozwalają zaproponować atrakcyjną cenę detaliczną oraz różnorodność naszej oferty wydawniczej.

Od czasu ukazania się w latach siedemdziesiątych „Gospodarki pasiecznej” Wandy Ostrowskiej, będącej swoistego rodzaju biblią dla pszczelarzy, brakowało tego typu kompendium wiedzy pszczelarskiej. W 2008 roku po raz pierwszy wydano „Współczesną gospodarkę pasieczną” autorstwa Sławomira Trzybińskiego, której nakład wyczerpał się bardzo szybko. Jest to zatem drugie już wydanie tego bestsellerowego podręcznika opisującego praktyczne współczesne pszczelarstwo i cieszącego się dużą popularnością nie tylko wśród początkujących pszczelarzy, ale również i tych z wieloletnim stażem.

Autor, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie zmierza się praktycznie ze wszystkimi problemami pszczelarstwa początku XXI wieku. Niniejsze wydanie, w porównaniu do pierwszego, zostało podzielone tematycznie na 2 tomy (dla lepszego komfortu czytania) i uszczuplone o rozdział o wychowie, unasienianiu i poddawaniu matek pszczelich, ponieważ został on wydany jako odrębna pozycja książkowa („Wychów matek pszczelich” nr kat. K33).

Książka natomiast zawiera liczne uzupełnienia i komentarze, np. na temat specyfiki polskiego pszczelarstwa, ras i linii pszczół użytkowanych w Polsce, czy też zanieczyszczenia produktów pszczelich.

Tytuł: Współczesna gospodarka pasieczna. 

Autor: Sławomir Trzybiński

Wydawnictwo: Bee & Honey Sp z o.o.

Rok wydania: 2013

Oprawa: miękka

Liczba stron: 214

Format (wymiary): 148 mm x 210 mm

Numer ISBN: 978-83-934875-5-4

Kod EAN: 978-83-934875-5-4

Zdjęcia są ilustracją poglądową i czasami przedmioty mogą różnić się od wyglądu w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak ich właściwości użytkowych.

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania