Pozostałe urządzenia

Wyświetlanie 1-24 z 44 elementów

Pozostałe urządzenia

Wyposażenie pracowni pszczelarskiej

Jeśli dopiero zaczynasz 

Jeśli już zacząłeś swoją przygodę z pszczelarstwem, lub od wielu lat pasjonujesz się pszczołami i wciąż rozwijasz swoją pasiekę to z pewnością wiesz o tym, że poza ulami, owadami oraz podstawowym sprzętem pszczelarskim, do efektywnej pracy potrzebne są urządzenia pasieczne i mniejsze narzędzia, które pozwolą ci na łatwy transport, przygotowanie mleczka pszczelego czy pokarmu. W sklepie Łysoń oferujemy najwyższej jakości urządzenia pszczelarskie, dzięki którym stworzysz prawdziwą pracownię, pomagającą rozwinąć twoją pasję.

Pracownia pszczelarska – urządzenia dla bartnika

Narzędzia do pracowni pszczelarskiej to niezbędne wyposażenie bartnika, który dynamicznie rozwija swoją pasiekę, przygotowując ją nawet do przejścia na towarową. Dzięki podręcznym maszynom i urządzeniom ułatwi swoje codzienne zadania, miodobranie oraz inne działania. Urządzenia do mleczka pszczelego pozwolą na łatwe uzyskanie produktu z matecznika. Poszczególne modele różnią się mocą, wielkością czy wydajnością.

Maszyny pasieczne to również mieszalniki do ciast, które są przeznaczone do produkcji ciasta miodowo-cukrowego, Można je również wykorzystać do prywatnych celów – np. do rozdrabniania mięsa itd. Tego rodzaju urządzenia są wyposażone w sterowniki, dzięki czemu można nawet ustawić kierunek obrotów oraz czas produkcji, mający wpływ m.in. na gęstość.

Maszyny pszczelarskie to również destylatory przeznaczone do uzyskiwania wody destylowanej oraz innych technicznych płynów. Jest ona wykorzystywana np. do dezynfekcji i innych prac w gospodarstwie domowym. Całość jest wykonana ze stali kwasoodpornej, gwarantując długą żywotność i przygotowanie do kontaktu z żywnością.

Pracownia pszczelarska – urządzenie do ważenia lub transportu

Poza wyżej wymienionymi urządzeniami, w każdej większej pasiece przydatne będą wagi pasieczne i akcesoria, które można wykorzystać do określania ciężkości różnorodnych produktów pszczelich. Z pewnością docenisz ich stabilną konstrukcję, duży zakres pomiarowy i wbudowane funkcje antykradzieżowe. Wózki i podnośniki pozwolą natomiast na łatwy transport uli oraz beczek – proponujemy zarówno urządzenia ręczne oraz zautomatyzowane, idealne do pasiek towarowych.

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz maszyny do odparowywania kwasu szczawiowego, walce lub refraktometr? Zobacz nasze pozostałe urządzenia, które również przydadzą się w twojej codziennej pracy z pszczołami.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania