Miodarki

Wyświetlanie 1-24 z 201 elementów

Miodarki:

Niezbędnym elementem zbierania owoców ciężkiej pracy pszczół potrzebna jest Państwu miodarka.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór sprzętu dla pszczelarzy.

Posiadamy rozmiary miodarek dla każdej wielkości pasiek. Od małych hobbystycznych po średnie i duże pasieki

    

Miodarka diagonalna

Jeśli prowadzisz niewielką pasiekę lub planujesz rozpoczęcie swojej przygody z pszczelarstwem? W twojej pracowni pasiecznej niezbędna będzie miodarka, która umożliwi skuteczne wirowanie miodu z plastrów. W naszej ofercie posiadamy różnorodne produkty dedykowane do konkretnych potrzeb – w małym gospodarstwie najlepsze będę modele diagonalne, biorąc pod uwagę relację ceny, jakości i funkcjonalności.

    

Miodarki radialne

Miodarka radialna jest przeznaczona głównie dla pszczelarzy posiadających średnie i duże pasieki. Miodarki charakteryzują się tym, że pomieszczą wiele ramek w koszu a ich sposób ułożenia powoduje, że wirowanie może odbywać się w jednym kierunku. Miodarki radialne różnią się głównie wielkością bębna, aby każdy pszczelarz mógł dobrać odpowiedni do swoich potrzeb model.

    

Miodarka kasetowa

Miodarka kasetowa jest urządzeniem przeznaczonym dla średnich i dużych pasiek. Jest wyposażona w zmienną liczbę ruchomych kaset w których umieszczone są ramki. Cykl wirowania może być w pełni automatyczny lub półautomatyczny, a każde z urządzeń posiada szereg programów, które ułatwią pracę. Miodarki kasetowe są stabilne i niezawodne, wykonane z najlepszych materiałów, które zapewniają ich długie i niezawodne działanie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania