BARĆ - KREM Z MLECZKIEM PSZCZELIM - 50ML

BARĆ - KREM Z MLECZKIEM PSZCZELIM - 50ML

M017
20,00 zł
Brutto

 

BARĆ - KREM Z MLECZKIEM PSZCZELIM

Objętość netto: 50 ml

Krem z mleczkiem pszczelim ma działanie odżywcze, jest bardzo delikatny, można stosować go również pod oczy.

Zawiera tylko 3 składniki. Działa przeciwzmarszczkowo dla cery delikatnej, dojrzałej i wrażliwej. Odżywia skórę, oczyszcza ją, wyrównuje koloryt skóry skłonnej do przebarwień lub starczych plam.

Mleczko pszczele: tak naprawdę w przyrodzie trudno spotkać bardziej skoncentrowaną i odżywczą substancję. Mleczko  pszczele to pokarm Matki Pszczół. Jest nim karmiona całe swoje życie co pozwala jej składać ponad dwa tysiące jaj na dobę i żyć kilka lat. Mleczko pszczele jest wyjątkowo bogate w aminokwasy - posiada bardzo duże ilości proliny biorącej udział w syntezie kolagenu i elastyny. Co ciekawe zawiera również naturalne składniki, które wciąż nie zostały zidentyfikowane przez naukowców.

Euceryna(95% wazeliny) nawilża i tworzy warstwę ochronną, ma silne właściwości natłuszczające.Wskazania: skóra dojrzała, z przebarwieniami, delikatna, sucha, mieszana.

U osób ze skłonnością do uczuleń przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku miejscowej alergii przerwać kuracje. Unikać kontaktu z oczami.

Składniki:

euceryna, aqua puryficata, mleczko pszczele.

Sposób użycia:

Niewielką ilość kremu, 2 razy dziennie nakładać cienką warstwą na skórę. Stosować można również na skórę mniej problematyczną w celach zapobiegawczych czy w pielęgnacyjnych. Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie próby kontaktowej na niewielkiej powierzchni skóry.

Sposób przechowywania:

przechowywać produkt zamknięty w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od światła.

Informacje dodatkowe:

  • W przypadku wystąpienia alergii przerwać stosowanie.
  • Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele.
  • Unikać kontaktu z oczami.

Zdjęcia są ilustracją poglądową i czasami przedmioty mogą różnić się od wyglądu w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak ich właściwości użytkowych.

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania