Odzież pszczelarska

Wyświetlanie 1-24 z 132 elementów

Odzież pszczelarska

Zajmujesz się pszczelarstwem hobbystycznie lub zawodowo?  Z pewnością potrzebujesz wysokiej jakości odzieży ochronnej, która będzie stanowiła skuteczną barierę przed użądleniami pszczół. W naszej bogatej ofercie znajdziesz strój pszczelarza z trwałych i estetycznych materiałów, który posłuży przez wiele sezonów. Oferujemy kompletny zestaw bądź jego poszczególne elementy, by można go było skomponować samodzielnie lub dobrać brakujące produkty. Odzież pszczelarska jest dopasowana do wieku oraz wymagań – proponujemy zarówno podstawowe produkty dla pszczelarzy amatorów, jak i profesjonalną linię przygotowaną dla osób pracujących w pasiekach towarowych. Jeśli organizujecie szkolenia w zakresie pszczelarstwa lub dni otwarte ukazując np., wnętrza uli, z pewnością przydadzą się stroje dziecięce, które ochronią najmłodszych przed pszczołami.

   

Kiedy odzież pszczelarska staje się niezbędna

Nasza odzież pszczelarska będzie niezastąpiona w przypadku uczulenia na jad pszczeli, który może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, a w skrajnych przypadkach nawet do śmierci. Pełny kombinezon wraz z kapeluszem z pewnością ochroni przed taką ewentualnością. Strój pszczelarza jest także polecany osobom rozpoczynającym swoją przygodę z zawodem, które nie wiedzą jeszcze jak obchodzić się z owadami lub obawiają się bezpośrednich kontaktów. Jeśli hodujecie jedne z agresywnych ras pszczół, odzież ochronna jest koniecznością, by przeprowadzić spokojnie i bez pośpiechu najważniejsze prace.

   

Najwyższej jakości strój pszczelarza

Strój pszczelarza dostępny w naszej ofercie jest produkowany z wysokiej jakości tkaniny, która jest nie tylko trwała, ale zapewnia odpowiednią oddychalność i wygodę. Krój nie krępuje ruchów, umożliwiając wygodne dokonywanie przeglądów oraz realizowanie innych prac pasiecznych. Strój pszczelarza wyróżnia się stonowaną kolorystyką, która nie będzie drażniła owadów, sprawdzając się w każdej sytuacji. Proponujemy zarówno odzież w klasycznej bieli, w odcieniu beżu, a także bardziej jaskrawych barwach.

   

Najważniejsze elementy stroju pszczelarza

Każdy strój pszczelarza składa się z wielu istotnych elementów. Można wybrać kombinezon, który chroni od razu górną i dolną część ciała bądź osobno spodnie oraz bluzę. Bardzo ważną rolę odgrywa kapelusz, który chroni twarz oraz szyję przed użądleniami, które są najbardziej ryzykowne. Jednocześnie nie ogranicza widoczności, dając pełny komfort użytkowania. Do kompletnego ubioru należy także dołączyć rękawice oraz obuwie robocze.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania