BAZA MYDLANA 500G - AKTYWNY WĘGIEL
BAZA MYDLANA 500G - AKTYWNY WĘGIEL
BAZA MYDLANA 500G - AKTYWNY WĘGIEL
BAZA MYDLANA 500G - AKTYWNY WĘGIEL

BAZA MYDLANA 500G - AKTYWNY WĘGIEL

BM17
31,90 zł
Brutto

 

Baza mydlana do samodzielnej produkcji mydła.

Bee&Soap i Honey Therapy skomponowała prozdrowotny produkt na bazie najwyższej jakości składników. Proponowany produkt to doskonałe uzupełnienie zestawu kreatywnego pudełka. Sam zestaw jest dostępny w naszej ofercie, jest to produkt typu hand-made który umożliwi państwu stworzenie własnej kompozycji mydełek.

Składniki prozdrowotne i ozdobne są numerem jeden przy stworzeniu Kreatywnych Pudełek.

Do dyspozycji są: mydlana baza glicerynowa, naturalny miód pszczeli, wosk pszczeli, olejki eteryczne o różnych aromatach, suszone kwiaty, ozdobny papier półpergaminowy, dekoracyjna eco dratwa oraz drewniana szpatułka ułatwiająca kompozycję składników podczas wytwarzania mydełek. 

Wymienione składniki posiadają liczne składniki odżywcze które działają pozytywnie na skórę człowiek oraz włosy. Sama baza glicerynowa zapewnia wsparcie w regeneracji i odbudowie naskórka, a wosk pszczeli poprawia doskonale kondycję włosów.

W przypadku użycia produktów naturalnych mamy pewność, że natura wie co jest dla nas najlepsze.. Zachęcamy aby stosować produkty sygnowane przez polskiego producenta. Dlatego stosuj sprawdzone produkty pszczele, pochodzące od polskiego producenta. Zapewnij sobie produkty najwyższej i sprawdzonej jakości. Korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaufaj markom BEE & SOAP LYSON i Honey Therapy.

Zdjęcia są ilustracją poglądową i czasami przedmioty mogą różnić się od wyglądu w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak ich właściwości użytkowych.

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania