Produkt refundowany w ramach programu: "Wsparcia rynku produktów pszczelich w latach 2016-2019"

Miodarka diagonalna 2-plastrowa uniwersalna ręczna Ø400mm – OPTIMA LINE

W2019N

Nowy produkt

Miodarka 2 plastrowa-reczna jest niezbędnym wyposażeniem pracowni pszczelarskich.
Cechą charakterystyczną linii Optima jest szara kolorystyka i prosta konstrukcja. Miodarka przeznaczona na ramkę: WLKP, D, OS, LN. Wspólną cechą miodarek o układzie diagonalnym jest to,że po odwirowaniu jednej strony ramki należy zatrzymać miodarkę i odwrócić ramki aby móc je odwirować z drugiej strony.

Więcej szczegółów

1 210,00 zł brutto

1 210,00 zł za szt.

Opis

ZawórNierdzewny 6/4"
Gwarancja3 lata
Rodzaj zaworuKlapowy
* Gwarancjana elementy elektryczne, sterownik, silnik oraz elementy napędu 2 lata

Więcej informacji

Miodarka 2 plastrowa-ręczna na nogach.

Niezbędnym wyposażeniem pracowni pszczelarskich jest miodarka. Miodarki Optima line diagonalne 2-plastrowe o średnicy 400 mm wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej.

Cechą charakterystyczną linii Optima jest szara kolorystyka i prosta konstrukcja. Miodarki z linii Optima pakowane są w kartony z załączoną instrukcją do samodzielnego montażu.

Wspólną cechą miodarek o układzie diagonalnym jest to,że po odwirowaniu jednej strony ramki należy zatrzymać miodarkę i odwrócić ramki aby móc je odwirować z drugiej strony plastra.
Miodarki te przeznaczone są do mniejszych pasiek stacjonarnych lub wędrownych. Niewielkie gabaryty miodarek diagonalnych sprawiają, że są one najchętniej wybierane przez mniejszych hodowców.